Firma

zakładanie ogrodówOgród był mi bliski od najmłodszych lat. Do pracy w nim byłem zachęcany przez mamę, która stała się dla mnie pierwszym autorytetem i nauczycielem.  Z czasem  niewinny flirt z przydomowym ogródkiem stał się miłością na całe życie.  Za okazaną troskę i poświęcenie natura potrafi się odwdzięczyć, odsłaniając swoje piękno. Wymaga to jednak cierpliwości i systematyczności.

widokZachęcony sukcesami w swoim ogrodzie i bogatszy o wiedzę zdobytą za granicą, postanowiłem założyć w 2006 roku firmę Beautifulgarden. Dziś razem ze współpracownikami tworzymy zgrany i profesjonalny zespół, który pomoże Państwu w stworzeniu projektu, zbudowaniu ogrodu i pielęgnacji zieleni.

Specjalizujemy się w tworzeniu architektury ogrodowej, pracach kamieniarskich, stolarskich oraz wykonywaniu elementów wodnych jak strumienie i kaskady, będących ciekawą alternatywą dla statycznych oczek wodnych.

kamien_w_ogrodzie_11W pracy każdy ogród traktuję jak swój.  Czuję się za niego odpowiedzialny również i po zakończeniu prac. Stworzenie ogrodu nie jest dla mnie jedynie realizacją zlecenia, ale pasją i wielką przyjemnością, jaką daje współpraca z naturą.

Jeśli i dla Ciebie ogród jest tak ważną przestrzenią w życiu, serdecznie zapraszam do KONTAKTU z nami. Razem z pewnością stworzymy Twój wymarzony ogród.

właściciel firmy

Grzegorz Szymanowski