fbpx

Firma Beautiful Garden

Projektowanie, budowa, tworzenie ogrodów – Kraków i Małopolska

Ogród był mi bliski od najmłodszych lat. Do pracy w nim byłem zachęcany przez mamę, która stała się dla mnie pierwszym autorytetem i nauczycielem. Z czasem  niewinny flirt z przydomowym ogródkiem stał się miłością na całe życie. Za okazaną troskę i poświęcenie natura potrafi się odwdzięczyć, odsłaniając swoje piękno. Wymaga to jednak cierpliwości i systematyczności.

Zachęcony sukcesami w swoim ogrodzie i bogatszy o wiedzę zdobytą za granicą, postanowiłem założyć w 2006 roku firmę Beautiful Garden. Dziś razem ze współpracownikami tworzymy zgrany, który pomoże Państwu w zaprojektowaniu, stworzeniu, zbudowaniu ogrodu oraz pielęgnacji zieleni.

Specjalizujemy się w tworzeniu architektury ogrodowej, pracach kamieniarskich, stolarskich oraz wykonywaniu elementów wodnych jak strumienie i kaskady, będących ciekawą alternatywą dla statycznych oczek wodnych.

W pracy każdy ogród traktuję jak swój. Czuję się za niego odpowiedzialny również i po zakończeniu prac. Stworzenie ogrodu nie jest dla mnie jedynie realizacją zlecenia, ale pasją i wielką przyjemnością, jaką daje współpraca z naturą.

Jeśli i dla Ciebie ogród jest tak ważną przestrzenią w życiu, serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. Razem z pewnością stworzymy Twój wymarzony ogród.

Działamy na terenie całej Małopolski.

właściciel firmy

Grzegorz Szymanowski

 

[ezcol_1third]zakładanie ogrodów[/ezcol_1third]

[ezcol_1third][/ezcol_1third]

[ezcol_1third_end][/ezcol_1third_end]